شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات یوزر چی

قوانین عمومی

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های یوزر چی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یوزر چی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

1. گارانتی بازگشت وجه در صورتی که " اپل آیدی در تاریخ خرید و هنگامی که برای اولین بار در دستگاه وارد میشود خرابی داشته باشد " امکان پذیر خواهد بود ، و اگر بعد از فعال شدن در دستگاه و با گذشت زمان به هر دلیلی با مشکل مواجه شود ، ارتباطی با مراحل ساخت اپل آیدی ندارد و هیچ مسئولیتی بر عهده سایت نخواهد بود .


2. مسئوليت حفظ و مراقبت از شناسه كاربري و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتري خواهد بود و یوزر چی از اين جهت مسئوليتی نخواهد داشت. ( اپل آیدی بسيار بسيار مهم است ، برای افزایش امنیت ، قبل از وارد کردن اپل آیدی در دستگاه ، از طریق آموزش های موجود در سایت ، اقدام به تعویض سوالات امنیتی و ایمیل اپل آیدی خریداری شده نمایید )
 

3. مشتریان میتوانند در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعات اقدام به خرید اپل ایدی نمایند و در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانند در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ تماس حاصل نمایند

 

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید